קצת עלינו

הכל בלון – איך זה התחיל…

לחץ על התמונה להגדלה [Not a valid template]

זה התחיל עם שקית בלוני נקניק צבעונית, שמלאני, אומנית הבלונים, קנתה יום אחד באיזו חנות פינתית. ואחרי השקית באו עוד שקיות, וצריך גם עוד צבעים, ורגע יש גם כמה וכמה מידות… ממממ…. יש דברים חדשים לנסות!!!  ואז………….

כשלחברה הטובה של מלאני, שכבר מאוד השתפשפה בכל עניין הבלונים, וכבר ידעה לעשות המון המון דברים, כי הבלונים פשוט הפכו להיות לה ממש חלק מהחיים, נולדה ילדה מתוקה נורא, הן החליטו ביחד לפנק את המסיבה. וכך, בכלל לא במודע, יצאה לדרך באהבה – אטרקציית הבלונים הראשונה. התגובות של האורחים והטלפונים שהגיעו אחר כך במפתיע, גרמו למלאני להבין שאת מה שיש לה, היא חייבת להציע… לכולם מגיע אירוע מיוחד.. לכולם מגיע לפחות אירוע אחד!התגובות של הקהל בהחלט היו גורם שהשפיע חזק על ההחלטה. אז כך נולד הרעיון, לעסק של שמחה ואהבה – הכל בלון! וההמשך, כמו שאתם כבר יודעים- הכל בלון משמחים באירועים! כמובן שמאז עבר זמן וגדלנו המון והתפתחנו, ויש ילדה אחת מיוחדת, שגילה קצת יותר משלנו…

הכל בלון הוא עסק שנולד מאהבה. אהבה לבלונים, אהבה לצבע ואהבה לחיים, עם יצירתיות מיוחדת שצריכה הייתה לפרוץ, ועם אומנות הבלונים אנחנו אוהבים לסובב את הראש. לשמח, לרגש, להפתיע, לכן בכל אירוע אנחנו משקיעים את הכל! כל אירוע בשבילנו הוא האירוע האחד וכל אירוע מבחינתינו צריך להיות מיוחד! אנחנו מצוידים בכל הכלים, כדי ליצור עבורכם רגעים ואירועים בלתי נשכחים. הצוות של הכל בלון עובר הכשרות תקופתיות, להתרענן וגם להתעדכן בחדשות. הכל בלון חברים באיגוד הבלונים העולמי ונחשבים מקצוענים בין אמני בלונים. אנחנו כמובן מקבלים כל הזמן עדכונים שוטפים על בלונים חדשים, עיצובי בלונים וטכניקות ושיטות. חשוב לנו להרחיב את הידע שלנו כל הזמן, להביא לכם את העיצוב הכי מעודכן. את צורות הבלונים הכי מקוריות, לעשות לכם ולאורחים באירוע המון המון הפתעות.

השירות שאנחנו נותנים הוא בדיוק השירות שהיינו רוצים לקבל. שירות אישי, בגובה העיניים, שמים הכל על השולחן ומה שסוגרים זה מה שיהיה. אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה או תהיה, בואו עם כל רעיון שלכם וביחד ניצור אווירה למסיבה. אנחנו לא עובדים בשביל השם שלנו. אנחנו עובדים בשביל הלקוחות. על השם שלנו רק הלקוחות אחראים, אתם מוזמנים לדף ״כותבים לנו״, לראות מה הם אומרים!

Comments are closed

  • נשמח לעמוד גם לרשותכם, לנפח את האווירה גם באירוע שלכם!

    הכל בלון במייל: hakolbalon@gmail.com
    הכל בלון בטלפון: 050-6662646
    מחכים לכם! שיהיה במזל!