עיצוב בלונים לברית

עיצוב בלונים לברית

 

לחצו על התמונה להגדלה [Not a valid template]

 

עיצוב בלונים לברית הכי מקורית!

 

עיצוב בלונים לברית משדרג מאוד את האירוע. בלונים תמיד ממלאים בשמחה, מעלים את מצב הרוח, מייצרים אווירה נפלאה… ברית הוא אירוע כל כך משמח וכל כך מרגש, לכן ברור שנרצה ליצור אווירה שהיא גם נעימה, גם מרגשת וגם שמחה. נושאים רבים מתאימים לעיצוב של אירוע ברית, לכן מגוון האפשרויות שלנו לברית שלכם הוא גדול מאוד ומרשים.
אפשר ללכת על נושא שקשור באופן ישיר בתינוקות ואז האלמנטים השונים בעיצוב יהיו מוצצים, בקבוקים, עריסות… אפשר ללכת על חיות חמודות- חיות מים, חיות מחמד, חיות בר או שילוב שלהם. דוגמא נוספת היא החסידה המיתולוגית, שיוצרת תמיד אצל כולם את הקונוטציה של ילד בא אל העולם, לכן משמשת כמוטיב מקסים ומרגש לעיצוב של ברית.
אפשר כמובן לבחור באחת הדמויות המוכרות כנושא לעיצוב, למשל מיקי ומיני מאוס, פו הדוב, דונלד דאק, הלו קיטי, נסיכות, ספידי מקווין, בוב ספוג, ואחרים. בעיצוב בלונים לברית, הם כולם מתאימים.
כמובן שאם יש לכם נושא מיוחד משלכם שתרצו לשלב בעיצוב הברית, נשמח ליצור עיצוב בלונים חדש במיוחד בשבילכם. גם אם נדמה לכם שזה ממש לא יהיה אפשרי, עם בלונים אנחנו הופכים כל נושא לעיצוב ממשי. אז שתפו אותנו ברעיונות שלכם, שתפו אותנו בחלום וביחד אתכם, נעצב את הברית הייחודית שלכם.
חייבים נושא? ממש לא!! אם לא בא לכם נושא לעיצוב הברית, או שלא התחברתם לנושא מסויים, אתם ממש ממש לא חייבים! יש לנו עיצובי בלונים לברית, שהם מרהיבים גם ללא מוטיב קבוע, הם משתלבים מהמם בכל סביבה וגם הם מרימים את האווירה באירוע.

עיצוב בלונים לכניסה-  בעיצוב הכניסה אנחנו ממליצים להשקיע, כיוןן שזה המקום שבו האורחים עוברים ממציאות היומיום והשגרה, אל תוך השמחה שלכם. אנחנו רוצים שיכנסו כשהם מחייכים, מתפעלים נדהמים, נרגשים…  אין אורח שלא מתרגש למראה של שער בלונים גדול ובוהק שמושך גם את העין וגם את הלב אל תוך האירוע… אם בחרתם קונספט לעיצוב, נתאים את שער הכניסה לנושא שבחרתם ונדאג לייצג אותו באופן בולט. גם אם אין קונספט ספציפי, כדאי שהכניסה תהיה מושקעת. הכניסה לברית היא סוג של ״רושם ראשוני״ שהאורחים שלכם יקבלו… כניסה מדהימה מייד מעלה את מצב הרוח והיא הצעד הראשון בדרך לאירוע המושלם.

עיצוב בלונים לשלחנות-  עיצוב בלונים לשולחנות משיג מספר מטרות חשובות בעיצוב האווירה בברית. מלבד ההתייחסות הפרטנית לכל שולחן ושולחן, עיצוב השולחנות תורם רבות לאווירה הכללית של המקום וממלא אותו. ואם זה לא מספיק, אז הוא גם פינוק מרגש במיוחד לאורחים, שכן את כל עיצובי הבלונים שלנו אפשר לקחת מהשלחנות בתום האירוע…  יש מגוון עצום של אפשרויות לעיצוב בלונים לשולחנות בברית. אם בחרתם נושא, נעצב את השולחנות בהתאם. אם לא בא לכם מוטיב קבוע לברית, יש לנו מגוון גדול של עיצובי בלונים שיתאימו לסגנון ולאופי שלכם. נשמח שתשתפו אותנו בדמיון שלכם, באווירה שתרצו ליצור בברית, ספרו לנו מה אתם אוהבים ומה אתם לא, כך נוכל להציע את ההצעות הרלוונטיות ביותר עבורכם וביחד נחליט על עיצוב הבלונים לברית של הנסיך שלכם.

עיצוב בלונים לכסא הסנדק- האמת היא שמתעלמים ממנו לעיתים בעיצוב הברית וחבל…  חלק ניכר מהברית, הנסיך שלכם והסנדק יושבים בכיסא הסנדק, האורחים ניגשים אל הסנדק, מקבלים ברכות, מציצים בנסיך הקטן ומצטלמים כמובן….  עיצוב וקישוט הכסא מוסיף מאוד לאווירה ומשמח, גורם לאורחים שעומדים סביב כסא הסנדק לחייך באופן ספונטני, התמונות שמתקבלות כל כך מרגשות ושמחות ומשדרות את האווירה המדהימה. בבוא העת תוכלו לשבת עם הילד ועם אלבום התמונות וביחד להתרגש מהזכרונות

להשלמת האווירה המדהימה באירוע הברית שלכם, אנחנו ממליצים לפנק את האורחים עם אטרקציית בלונים. אטרקציה שמשמחת, שסוחפת, מרתקת, מרגשת…  גם את ההכי צעיר  וגם את ההכי מבוגר… עם אטרקציות הבלונים שלנו יהיה לכם אירוע נהדר! כנסו ותעיפו מבט בדף של אטרקציות בלונים לברית, אתם כבר כאן וזה להיט!

אטרקציות בלונים לברית

מחכים לכם! שיהיה במזל!

Comments are closed

  • נשמח לעמוד גם לרשותכם, לנפח את האווירה גם באירוע שלכם!

    הכל בלון במייל: hakolbalon@gmail.com
    הכל בלון בטלפון: 050-6662646
    מחכים לכם! שיהיה במזל!