עיצוב בלונים לאירועים

עיצוב בלונים לאירועים?? כן!!  עיצוב בלונים!

 

לחץ על התמונה להגדלה    [Not a valid template]

עיצובי בלונים לאירועים מהממים

 

בלונים לחתונה. עיצוב בלונים לחתונה, אטרקציית בלונים לחתונה

עיצוב בלונים לחתונה

בלונים לברית. עיצוב בלונים לברית, אטרקציית בלונים לברית

עיצוב בלונים לברית

בלונים לבריתה. עיצוב בלונים ואטרקציות בלונים לבריתה

עיצוב בלונים לבריתה

בלונים לאירועי חברה, השקות עם בלונים

עיצוב בלונים לאירועי חברה

בלונים לבר מצווה, עיצוב בלונים לבר מצווה, אטרקציית בלונים לבר מצווה

עיצוב בלונים לבר מצווה

בלונים לבת מצווה, עיצוב בלונים לבת מצווה, אטרקציות בלונים לבת מצווה

עיצוב בלונים לבת מצווה

הפעלות בלונים מדליקות לימי הולדת. עיצובי בלונים לימי הולדת

עיצוב בלונים ליום הולדת

הפעלות בלונים מדליקות לימי הולדת. עיצובי בלונים לימי הולדת

עיצוב בלונים בקונספט

הפעלות בלונים מדליקות לימי הולדת. עיצובי בלונים לימי הולדת

עיצוב בלונים לפסטיבלים וחגים

חבילת הבלונים המושלמת לאירוע שלכם

חבילת הבלונים המושלמת

 

 

  לרגש….   להפתיע… להמם….    ליצור את האירוע המושלם!

 

עיצוב האירוע יוצר את האווירה שתהיה אצלכם במסיבה.  משימה חשובה ובכלל לא פשוטה!
עיצוב האירוע צריך לגרום לאורחים שלכם להתרגש ולהתפעל, לחבר את כולם לאווירה המיוחדת שעליה אתם חולמים וליצור לכם אירוע מהמם ובלתי נשכח. 

כמובן, לכל אירוע יש אופי וסגנון משלו. חתונה, ברית, בר מצווה, בת מצווה…  כל אחד מהם הוא בפני עצמו ולכן כל אחד מהם נעצב באופן שיתאים רק לו. יחד עם זאת חשוב מאוד גם לתת מקום לאופי שלכם ולטעם האישי שלכם, בעיצוב האירוע. אנחנו תמיד רוצים לשמוע מה אתם אוהבים, למה אתם מתחברים, במשפט אחד- מה עושה לכם את זה…. בעיצוב אירוע מקצועי אנחנו משלבים את טעמכם האישי, עקרונות העיצוב השונים,  אופי האירוע והמקום שבחרתם בהרמוניה מושלמת כדי ליצור עבורכם את האווירה שעליה חלמתם. כדי ליצור עבורכם בדיוק את האירוע שדמיינתם. אז בשלב ראשון יש לבחור הסגנון הכללי שבו רוצים תרצו לעצב, או במילים אחרות- איזו אווירה תרצו שתהיה באירוע.   קלאסית,  מלכותית, כפרית, צבעונית, טבעית… בשלב השני נתאים את הצבעים-  אלו שאתם אוהבים ואלו שיהיו מתאימים- לסגנון העיצוב שאתם מעדיפים וגם למקום שבו אתם חוגגים. המראה הסופי של העיצוב, אחרי שחיברנו את כל האלמנטים, צריך להיות זורם, משתלב, בולט במקומות הנכונים, מזמין, מרגש, מפתיע…   הכל בלון עושים את זה עם בלונים. עיצובי הבלונים שלנו מרהיבים, מקוריים ומיוחדים כל כך שהאורחים פשוט לא שוכחים. ו- לא!! עיצוב בלונים לאירוע ממש לא חייב להיראות ילדותי.  כמו שכבר מזמן אמרו חכמים- ״החומר ביד היוצר….״ במקרה שלנו- בלונים..

כשהכל בלון מעצבים בבלונים, כל חלום שעולה בדמיונכם, גם הפרוע ביותר, הוא אפשרי!

מגוון הבלונים הקיימים, הצבעים המרהיבים והמרקמים המיוחדים מאפשרים לנו בהכל בלון ליצור איזו אווירה שתבחרו. עיצוב בלונים לאירועים משדרג את האווירה, ובעיצוב  הנכון הוא מתאים לכל אירוע ומסיבה. כבר בכניסה לאירוע, האורחים נכנסים לתוך החלום שלכם. לאווירה שדמיינתם שתהיה באירוע שלכם. כי עיצוב בבלונים הוא בולט ומרהיב ויוצר התפעלות והתרגשות. אין אורח שלא עוצר להשתאות למראה קשת מרהיבה  שמסתלסלת באלגנטיות ומזמינה את האורחים להכנס אל האולם או הגן….  בובות בלונים בגודל אנושי שמזמינות את כולם לחבק חיבוק דוב ו…  להצטלם! כך כבר בהתחלה האורחים נרגשים, עם חיוך מאוזן לאוזן, שמחים… תמונות מגניבות כבר מעלים!  מרכזי שולחן במגוון עצום של אפשרויות, מרחפים להם באלגנטיות מעל השולחנות. תורמים גם למראה הכללי  וכל שולחן מקבל גם יחס אישי…   אז עם כזאת התחלה, ההמשך המוצלח כבר צפוי מראש! האירוע שלכם לא יצא לאף אחד מהראש. החוויה והשמחה והריגוש, בסוף הערב מסכמים- היה שווה כל גרוש… 

עיצוב בלונים לאירוע  יהיה  הצלחה מסחררת  רק כאשר רמת הביצוע גבוהה.


כדי לקבל את המראה המרהיב שמתקבל עם עיצובי בלונים דרושים ידע ונסיון רב. כדי לעצב עם בלונים צריך קודם כל להכיר את המגוון העצום של סוגי הבלונים שקיימים, להכיר את כל הגדלים והצורות ולשלוט היטב בטכניקות השונות של העבודה עם הבלונים השונים. אבל היכרות עם הבלונים זה לגמרי לא מספיק כדי לעצב אירוע שלם! דרוש גם ידע רב וניסיון ביישום של עקרונות עיצוב שונים, כגון התאמת צבעים, התאמת היחסים  בין הפריטים שבעיצוב למראה הכללי המתקבל, התאמת הפריטים בעיצוב לנפח הכללי של המקום- האולם או הגן שבו יתקיים האירוע, ולשמור על פרופורציות נכונות. לבסוף יש לוודא שכל הפריטים מתחברים יחדיו לעיצוב אחד זורם ומרגש. כן, כדי לעצב אירוע בבלונים לא מספיק רק לדעת לעבוד רק עם בלונים…  עיצוב שולחן שמפריע לאורחים היושבים בשולחן לראות זה את זה הוא כשלון עיצובי… או מרכז שלחן שנראה קטן ביחס לשלחן שעליו הוא מונח… או גדול מידי…  הבחנות כאלו מצריכות עין מיקצועית וידע, וגם הביצוע מצריך מיומנות רבה ונסיון. רק עבודה מקצועית באמת תיצור את אפקט הוואווווו באירוע  שלכם ותעשה אותו  בלתי נשכח.

הכל בלון מחוייבים למקצוענות ללא פשרות. אנחנו מתעדכנים כל הזמן בחידושים מעולם הבלונים וגם מעולם העיצוב על מנת שנוכל להביא לכם את מגוון האפשרויות הגדול ביותר של עיצובי בלונים לאירועים,  ואת עיצובי הבלונים העדכניים ביותר. הכל בלון חברים באיגוד אמני הבלונים העולמי, ונחשבים מומחים לעיצוב בלונים. אנחנו מקצוענים בבלונים, אבל המקצועיות היא לא הכל. חשוב לנו גם לתת לכם שירות ברמה הכי גבוהה וגם יחס אישי. אנחנו מתייחסים לכל אירוע כאילו היה היחידי. שתפו אותנו ברעיונות שלכם, ברצונות שלכם, גם אם לדעתכם זה בלתי אפשרי…  נשמח לייעץ ולהציע מניסיוננו הרב, וביחד אתכם נעצב אירוע מיוחד במיוחד, שעוד לא ראו אצל אף אחד!

כמו שכבר ציינו, לכל אירוע אופי וסגנון משלו. היכנסו לדף עיצובי הבלונים הרלוונטי לאירוע שאתם חוגגים. תוכלו להתרשם מעיצובים שונים שכבר עשינו וגם לקבל השראה לרעיונות חדשים. נשמח לשמוע מה אתם אוהבים! ואם יש לכם קונספט לאירוע או רעיון מיוחד,  שתפו אותנו! עם בלונים אנחנו עושים את הכל מיוחד!

עיצוב בלונים לחתונהעיצוב בלונים לבריתעיצוב בלונים לבריתהעיצוב בלונים לבת מצווהעיצוב בלונים לבר מצווהעיצוב בלונים ליום הולדתעיצוב בלונים בקונספט – עיצוב בלונים לאירועי חברה

 מחכים לכם! שיהיה במזל!

Comments are closed

  • נשמח לעמוד גם לרשותכם, לנפח את האווירה גם באירוע שלכם!

    הכל בלון במייל: hakolbalon@gmail.com
    הכל בלון בטלפון: 050-6662646
    מחכים לכם! שיהיה במזל!