בלונים לפסטיבלים וחגים

פסטיבלים, קרנבלים וחגים – הכי שמחים עם בלונים!

לחץ על התמונה להגדלה [Not a valid template]

חנוכה, פורים, פסח, עצמאות ובכלל, הבלונים שלנו משדרגים כל פסטיבל!  בלונים תמיד יוצרים אווירה של קרנבל! גם תפאורה תמיד תורמת לאווירה, עם עיצוב בלונים אפשר ליצור כל אווירה, לכל מטרה!

עיצוב בלונים לפסטיבלים וחגים

בלונים לנשף פורים זה תמיד מדהים! ליצנים מבלונים, תפאורה צבעונית מלאת חיים, אין חג יותר שמח ואין יותר שמח מבלונים!  אז מה לחנוכה? חנוכיות מבלונים! ואפשר להגיש גם סופגניות…  0 קלוריות וגם מצחיקות… ולקרנבל יום העצמאות- בלונים זה מושלם. שמח, צבעוני, ותמיד יוצר התרגשות והתפעלות אצל כולם. לכל חג ולכל פסטיבל יש לנו עיצובי בלונים שמעלים את המורל.

אטרקציות בלונים לפסטיבלים וחגים

אחרי שמעצבים ומקבלים את האווירה, עכשיו צריך לעשות פה מסיבה! יש מגוון של אטרקציות בלונים ופעילויות, שיכולים להתאים למטרות שונות. אם יש רגע שרוצים לייחד בפסטיבל, בקרנבל או במסיבה, יש המון אטרקציות בלונים שיכולות לשרת את המטרה. להכריז על זוכה, לרגש את מי שתרם לאירוע, לקדם מכירות, אינספור אפשרויות לאינספור מטרות. מחפשים משהו שמדליק את הקהל? אפשר לעשות דוכן, עם בלוני צורות וכובעים מדליקים, לעשות שמח עם אטרקציית בלונים לרחבת ריקודים. כל מסיבה והתוכן שלה. שתפו אותנו במה שחשבתם לעשות, מבטיחים שיהיו לנו הרבה רעיונות… יצירתיות עם בלונים זה אחד הדברים שמהם אנחנו הכי נהנים! לכל רעיון או נושא של מסיבה אנחנו יוצרים עיצוב ואטרקציה עם המון אהבה!

מחכים לכם!  חג שמח!

Comments are closed

  • נשמח לעמוד גם לרשותכם, לנפח את האווירה גם באירוע שלכם!

    הכל בלון במייל: hakolbalon@gmail.com
    הכל בלון בטלפון: 050-6662646
    מחכים לכם! שיהיה במזל!