בלונים לבר מצווה

בלונים לבר מצווה?? ברור!! כי בלונים לבר מצווה זו מצווה!!

 

בלונים לבר מצווה – לחץ על התמונה להגדלה [Not a valid template]

 

לשמח… ולרגש… ולהפתיע….  ולפנק….   את חתן הבר מצווה, את המשפחה והחברים…

  עם בלונים לבר מצווה זה מה שאנחנו עושים!

בר מצווה…. השלב  המיוחד הזה בהתבגרות של בני הדת היהודית- העלייה לתורה…  הנערים כל כך מתרגשים לקראת המאורע, גם אם החיבור אל הדת הוא לא חזק, לכל הנערים זהו יום הולדת מיוחד..מעין ציון דרך,   שלא כשאר ימי ההולדת האחרים שהיו להם עד עכשיו… הנערים שאוטוטו הופכים לגברברים צעירים, בין אם הם חילוניים ובין אם דתיים, לומדים לקראת הבר מצווה במשך שבועות, מתכוננים, כותבים דרשות ומתאמנים…. כל נער רוצה אירוע בר מצווה מיוחד. כל נער רוצה שאת הבר מצווה שלו כולם יזכרו לעד.

אז בלונים לבר מצווה??  כן!! בלונים!

עיצוב בלונים לבר מצווה

עם בלונים יש אינספור אפשרויות להגשים לנער חלומות… לעצב בשבילו אירוע כל כך מיוחד, שלא היה כמותו לאף אחד…  עיצובי בלונים מייצרים אווירה, וסוג האווירה זה טעמכם האישי, לבחירה. אחרי שאתם מחליטים על סגנון העיצוב שתרצו לבר מצווה, אנחנו ניישם את הכל עם הבלונים וניצור עבורכם אירוע מדהים.  אם רוצים אפשר לבחור נושא לעיצוב שמתחבר אל הילד שלכם, אם יש לו למשל איזה תחביב מיוחד- אוהב ים, אוהב קולנוע, אולי לטייל או כל דבר אחר, מכל רעיון אנחנו יוצרים עיצובי בלונים עם סגנון!

שער בלונים חגיגי ומפואר בכניסה  יוצר אצל כולם התפעלות ושמחה כבר בהתחלה.  מרכזי שולחן מרחפים, מהממים, שבסוף האירוע הם גם פינוק לאורחים…  וגם לעמדת התקליטן ובר המתוקים יש לנו עיצובי בלונים מיוחדים. עיצובי בלונים שמתאימים לכל מקום שתבחרו לחגוג ולכל סגנון. אתם תבחרו אם עיצוב הבלונים יהיה צבעוני ושמח, עיצוב בלונים עם טאצ׳ יהודי או שבא לכם עיצוב בלונים שיהיה נוצץ ויוקרתי, מה שבטוח זה שעם עיצובי הבלונים שלנו, הבר מצווה שלכם לא תהיה עוד אירוע שגרתי.

היכנסו לדף של עיצוב בלונים לבר מצווה, תתרשמו מעיצובי בלונים מיוחדים שעשינו בעבר,  ספרו לנו מה מוצא חן בעינכם, שתפו אותנו בסגנון שלכם, כי קודם כל חשוב לנו להבין בדיוק איך נראית הבר מצווה מבעד לעיניים שלכם, איך נראה החלום שלכם…  וכמו שכבר אמרנו, אם יש לכם רעיון מיוחד ואתם רוצים עיצוב בלונים שעוד לא היה לאף אחד, אנחנו גמישים במיוחד! הכל בלון מקצוענים בבלונים. תסתכלו בתמונות, לא נכביר במילים….

עיצוב בלונים לבר מצווה

אטרקציות בלונים לבר מצווה

אטרקציות בלונים בשלבים שונים של הבר מצווה, תמיד משדרגות ומאוד ומוסיפות לאירוע. יש אטרקציות בלונים שמטרתן להנציח רגע מיוחד, ליצור אווירה מדהימה ברגע אחד.  סוג אחר של אטרקציות בלונים הן אלה שמיועדות להקפיץ את האורחים על רחבת הריקודים. יש לנו עוד אטרקציות מיוחדות, למטרות קצת אחרות. למשל כדי לברך את הנער ולהביע משאלות…  ויש את המסגרת שלנו, שכו-לם אוהבים, באטרקציה שנקראת ״בלונים ומצטלמים!״

כשמשלבים את אטרקציית הבלונים המתאימה, ברגע ובשלב הנכון של בר המצווה, היא תמיד מצליחה!

שתפו אותנו בהתרגשות שלכם, ויחד נבחר את חבילת הבלונים שבדיוק תתאים לבר מצווה שאתם חוגגים. בינתיים אתם מוזמנים לשוטט בדף של אטרקציות בלונים לבר מצווה. שם תוכלו למצוא את המגוון הגדול של אטרקציות הבלונים שלנו לבר מצווה שלכם. לרגעים המיוחדים, לרחבת הריקודים, מהתמונות ממש בקלות מבינים, כמה שמח אנחנו עושים.  עם הכל בלון חוגגים אירועים בלתי נשכחים!

אטרקציות בלונים לבר מצווה

מאוד חשוב לנו שתדעו:

מקצוענות בבלונים  בשבילנו היא המפתח. אנחנו מתעדכנים כל הזמן בחידושים, מעולם העיצוב ומעולם הבלונים. לא פחות חשוב לנו שתקבלו שירות מצויין, עם יחס אישי שחבל על הזמן. כל אירוע בשבילנו הוא ייחודי, אנו מתייחסים לכל אחד כאילו הוא היחידי! תרגישו חופשי לשאול אותנו שאלות, לבקש בקשות, להעלות רעיונות…  נשמח לעמוד גם לרשותכם וליצור אתכם בר מצווה מדהימה לבן שלכם!

Comments are closed

  • נשמח לעמוד גם לרשותכם, לנפח את האווירה גם באירוע שלכם!

    הכל בלון במייל: hakolbalon@gmail.com
    הכל בלון בטלפון: 050-6662646
    מחכים לכם! שיהיה במזל!