אטרקציות בלונים לחתונה

אטרקציית בלונים לחתונה?!?   ברור שאטרקציית בלונים!!

 

לחצו על התמונה להגדלה  [Not a valid template]

אין כמו אטרקציות בלונים כדי ליצור אווירה מדהימה…  לרגש…  לשמח… להפתיע…. להלהיב…
זה רגע קסום כזה, הרגע שבו שהאורחים מבינים שיש  אטרקציית בלונים בחתונה….
פתאום כולם מחוייכים ונרגשים… כי זה מה שבלונים עושים- משמחים ומרגשים!

למה רק הכל בלון? גם לכם, בערב המיוחד שלכם, מגיע את הטוב ביותר !

אטרקציות בלונים לחתונה שלכם –  זו לא משימה לחובבנים!
אטרקציות הבלונים של הכל בלון מגוונות, מקוריות, ייחודיות ומיוחדות. יש לנו אטרקציות בלונים שיגרמו לכל שלב ושלב בחתונה שלכם, להיות מיוחד, מפתיע ובלתי נשכח:
אטרקציות בלונים לקבלת הפנים, להכניס את האורחים לאווירה כבר בהתחלה, יש אטרקציות בלונים שנועדו ליצור עבורכם טקס חופה מהמם ורומנטי, אטרקציות בלונים שנועדו ליצור אווירה קסומה ומיוחדת ביותר לריקוד הסלואו, וכמובן, אטרקציות הבלונים המפורסמות שלנו לרחבת הריקודים, שמטרתן להלהיב, לשמח, להקפיץ את האורחים ו״להעיף״ לכם את המסיבה. עם מגוון עצום של יצירות בלונים מטריפות, מקוריות ומיוחדות, שלא תראו בכל החתונות! האורחים מתרגשים ומתפעלים מרמת התחכום, מהחידושים, מבלונים מעוצבים שלא ראו בחיים ולא חשבו שהם בכלל אפשריים…

"בלונים פורחים" – אטרקציית בלונים רומנטית ביותר לחופה. כאשר החתן שובר את הכוס, למעשה ברגע שאתם נשואים באופן רשמי,  מופרחים עשרות בלונים לבנים אל השמיים, מרחפים למעלה, מתרגשים אתכם ברגע המיוחד.  ניתן להפריח את הבלונים מתוך החופה- אין מראה רומנטי מזה… אפשר גם, אם רוצים, לשתף את האורחים שלכם בהפרחת הבלונים. אפשר כמובן לשלב את הבלונים הפורחים בחלק אחר בחתונה, לאו דווקא בסיום החופה, אלא למשל לפני תחילת הטקס…  ברגע שהגעתם יחד אל החופה… רגע לפני שתהפכו לבעל ואישה… או למשל אחרי מצגת מיוחדת שלכם או בכל רגע אחר שהוא מיוחד עבורכם בחתונה  ותרצו שיזכר לתמיד. שתפו אותנו בתוכניות ובחלומות לחתונה המהממת שלכם וביחד נחליט על הרגע המתאים לשלב את האטרקצייה בלונים פורחים.

"הפיצוץ רומנטי" – אטרקציית הבלונים המושלמת כדי ליצור אווירה רומנטית ומיוחדת ביותר. מתאימה לרגע שבירת הכוס בחופה, מהממת לריקוד הסלואו הראשון שלכם…  בלוני ענק דקורטיבים שממוקממים בצידי החופה, או בפינות הרחבה (בהתאם לשלב בחתונה שבו בחרתם לעשות את האטרקציה), שמתפוצצים בבת אחת ברגע הנכון  ומתוכם משתחררים בלוני לבבות רומנטיים שמרחפים  סביבכם…  והתמונות  שלכם  בין הלבבות המרחפים, כל כך חלומיות ורומנטיות…  כמו מתוך מגזין.

"בלונים ומצטלמים"– אטרקצייה משעשעת שהיא גם דקורטיבית ומוסיפה המון צבע  ועניין לחתונה. בימים בהם כו-לם מצויידים בפלאפון עם מצלמה, מסגרת הצילום היא אטרקצייה  ה צ ל ח ה ! כל האורחים משתעשעים בצילומים, יוצאים ונכנסים, מצלמים אחד את השני, מצטלמים…  ואז את  התמונות  המגניבות  מעלים… מזכרת מיוחדת מאירוע מיוחד! ״בלונים ומצטלמים״ פעילה כבר מההתחלה, מקבלת את האורחים עם חיוך ואהבה… אטרקציה שמעלה את מצב הרוח כבר בקבלת הפנים, מכניסה את האורחים ישר לעינינים! בחתונה שלכם ממש לא ישעמם!

אטרקציות בלונים שמקפיצות את האורחים – קופצים רוקדים עם בלונים !!

להלהיב…  לשמח… להקפיץ!  אטרקציות בלונים לחתונה הכי שמחה! החתונה שלכם תהיה חוויה שהאורחים שלכם לא ישכחו לעולם!   אטרקציות  ״קופצים רוקדים עם בלונים״  כוללות  בדרך כלל  150 יחידות סופר מדליקות מבלונים- כתרים, כובעים, צמידים ועוד הפתעות…  הכמות מתאימה לאירועים שבהם צפויים עד 450 אורחים, אז אם צפוי לכם אירוע גדול יותר, או להיפך- קטן מ 200 אורחים, אנחנו ממליצים להתייעץ איתנו לגבי כמות הכתרים והכובעים שתתאים למספר האורחים הצפוי להיות בחתונה שלכם.  ל״קופצים רוקדים עם בלונים״ יש לנו כמה אפשרויות. אנחנו גמישים לשינויים כאלה ואחרים, חשוב לנו שהכל יהיה מהמם ובול מתאים! האטרקציה שבחרתם תכנס לרחבה קצת אחרי שהמנה העיקרית הסתיימה. תוך רגע, כמו קסם, הרחבה מלאה, האורחים שמחים, מפזזים, האווירה רק עולה ועולה!  ״קופצים רוקדים עם בלונים״ – אטרקציות של שמחה טהורה!!

גשם של בלונים – אטרקציית בלונים שמחה וצבעונית לרחבה. כוללת 150 יחידות:  כובעים, כתרים וצמידים.  חצי מהכמות הם כובעים וכתרים שעשויים מ-9 בלונים ומעלה, החצי השני של הכמות הן יחידות פשוטות יותר- עד 5 בלונים ליחידה. חשוב לנו לציין- פשוטים יותר לא אומר יפים פחות!! גם הכתרים והכובעים ״הפשוטים״ שלנו הם מהממים…   הם רק פחות מורכבים בהכנה ועשויים ממספר קטן יותר של בלונים.   האטרקציה עשוייה מכמות של כ-  1200 בלונים.

גשם של בלונים ++  -כוללת  150 כובעים כתרים וצמידים, כמו באטרקציה גשם של בלונים, עם תוספת של כדור ענק ולימבו בלונים משוכלל… סה״כ האטרקציה מכילה כ- 1500 בלונים.

הכובען המטורף – כשמה כן היא- אטרקציה  מ ט ו ר פ ת ! אטרקציית בלונים שתשאיר את האורחים שלכם המומים, פעורי פה, מופתעים, מתפעלים, נרגשים… לא מאמינים שאפשר לעשות כאלה דברים מבלונים… כי בכובען המטורף, אין כובעים פשוטים בכלל! אומנות בלונים ברמה שלא מכירים! אז אם אתם רוצים להדהים את האורחים שלכם ברחבה ולהעיף את המסיבה- זו האטרקציה בשבילכם!  150 יחידות בינהם כתרים, כובעים, צמידים, כשכל יחידה מורכבת מ – 9 בלונים לפחות… ויש גם יחידות שמורכבות מ- 25 בלונים ואפילו יותר!!  כל כובע באטרקציה הזו הוא יצירה מאלפת. ויש גם את מסכות הענק המדהימות שגורמות התפעלות ופליאה אצל האורחים, שלא פעם שואלים- מה?? זה מבלונים??   גם הכדור הענק כאן כלול  כמובן, וגם הלימבו המשוכלל… על החתונה שלכם לא יפסיקו לדבר בכלל!!  האטרקצייה מורכבת מכמות של כ- 2500 בלונים.

ולכם זוג יקר- פינוקים מיוחדים!!! וזה בכלל לא משנה באיזו אטרקציה אתם בוחרים… לכם אנחנו עושים את הדברים הכי יפים!!   אם יש לכם נושא, אולי תחביב משותף, אפילו סתם בדיחה פרטית, נשמח שתשתפו אותנו, שיהיה גם משהו משלכם, שאולי תספרו פעם לנכדים עליכם… ותיזכרו בחיוך, בערב אחד מושלם שבו נשבעתם אחד לשניה שתשארו יחד עד סוף העולם…

רוצים להדגיש:  

חוץ ממקצוענות באומנות הבלונים, חשוב לנו שתרגישו בבית. חשוב לנו שתקבלו שירות ברמה גבוהה ויחס אישי באמת. אל תהססו להתייעץ איתנו!!! ניתן תמיד לעשות שינויים כאלה ואחרים כך שיתאימו את כל אחת מאטרקציות הבלונים שלנו, בדיוק לחתונה שלכם, לאופי שלכם, ולחלום הספיציפי שלכם!  אנחנו כאן בשבילכם וביחד נרכיב את חבילת אטרקציות הבלונים המושלמת לחתונה שלכם! 


recommand01
recommand03

 מחכים לכם!  שיהיה במזל!

Comments are closed

  • נשמח לעמוד גם לרשותכם, לנפח את האווירה גם באירוע שלכם!

    הכל בלון במייל: hakolbalon@gmail.com
    הכל בלון בטלפון: 050-6662646
    מחכים לכם! שיהיה במזל!