אטרקציות בלונים לבת מצווה

אטרקציות  בלונים לבת מצווה

 

לחץ על התמונה להגדלה   [Not a valid template]

 

בת מצווה….  רגע כל כך משמעותי לנערות שלנו…  שלב מיוחד בו הן הופכות מילדות לנערות… כל נערה רוצה לחגוג את הגיל המיוחד הזה, כשסופסוף הוא מגיע…
כל נערה רוצה שמסיבת הבת מצווה שלה תהיה הכי שווה והכי מיוחדת והכי שמחה. כל נערה רוצה מסיבה מיוחדת וגדולה שנערכת רק פעם אחת בחיים ורק לכבודה… וזו באמת מסיבה של פעם בחיים… את גיל 12 רק פעם אחת חוגגים…

משדרגים את האירוע עם אטרקציות בלונים לבת מצווה

כדי ליצור באירוע חוויה שאף אחד לא ישכח, הכל בלון עם מגוון של אטרקציות בלונים שיהממו את האורחים- ילדים, צעירים, מבוגרים… יוצרים רגעים בלתי נשכחים! האורחים לא יפסיקו לדבר על הבלונים ועל החוויה, אירוע הבת מצווה יוכתר כהצלחה אדירה! יש לנו אטרקציות בלונים מהממות  לרגע הכניסה של הנערה, כדי להנציח את הרגע וליצור אווירה חלומית ומרשימה, כדי ליצור חוויה בלתי נשכחת, ולכל רגע מיוחד אחר באירוע, שנרצה שיהיה מרשים ומרגש להזכר…. יש גם אטרקציות בלונים מדהימות לרחבה, כדי לשמח, להלהיב את הקהל ולהרים את המסיבה. כי אטרקציות הבלונים של הכל בלון לרחבה, פשוט מקפיצות את כל האורחים. כשאנחנו נכנסים לרחבת הריקודים עם אטרקציית בלונים, האורחים לא נשארים יושבים! כו-לם מצטרפים למסיבה ולריקודים ואת נערת הבת מצווה משמחים! אבל לא רק את האורחים אנחנו מפנקים…. לכלת בת המצווה הפינוקים הכי יפים!! החוויה שלה חשובה לנו מאוד, שהערב שלה יהיה הכי מדהים בשבילה וישאיר טעם של עוד…. ספרו לנו אם יש לנערה תחביב מיוחד, אנחנו נתאים לה כובע מהמם תכף ומייד…. וכמובן נשמח לדעת איזה צבעים היא מעדיפה, או אולי יש צבע שהיא ממש לא רוצה…

אטרקציות בלונים לרגעים בלתי נשכחים

הבלונים הפורחים – אטרקציית בלונים מקסימה לכניסה של הילדה. אם הילדה נכנסת בשיר או ריקוד אז נפעיל את האטרקציה בסופם. ברגע אחד מופרחים עשרות בלונים אל השמיים, מרחפים למעלה, מתרגשים ומרגשים  ברגע המיוחד הזה של הנערה, כאשר כל תשומת הלב נתונה רק לה…   אפשר אם רוצים, לשתף את האורחים בהפרחת הבלונים. אפשר כמובן לשלב את הבלונים הפורחים בחלק אחר של מסיבת הבת מצווה, למשל אחרי מצגת מיוחדת של הנערה או או בכל רגע אחר שהוא מיוחד ותרצו שיזכר לתמיד. שתפו אותנו בתוכניות ובחלומות לאירוע בת המצווה של המהממת שלכם וביחד נחליט על הרגע הכי מתאים לשלב את האטרקצייה הבלונים הפורחים.

בלוני המשאלות – אטרקציה מרגשת עד דמעות, שבה נאחל לילדה שלנו את כל הברכות…  על כל בלון ברכה ולבסוף את כל הבלונים היא מפריחה…  אפשר עם האטרקצייה הזאת גם לשתף את המשפחה והחברים, שגם הם יוכלו לאחל ברכות על הבלונים….

פצצה של בלונים– אטרקציית בלונים מרהיבה, לכניסה דרמטית יותר, אנו ממקמים  בלוני ענק דקורטיבים  שמתפוצצים בבת אחת ברגע הנכון  ומתוכם משתחררים בלונים מרחפים שיוצרים רגע כל כך יפה שלא שוכחים. …  והתמונות  של נערת הבת מצווה בין הבלונים המרחפים, כל כך חלומיות ומרגשות…  כמו מתוך מגזין. וכמובן שאפשר לבחור את הצבעים, ולהוסיף גם צורות כמו בלוני לבבות או פרחים.

בלונים ומצטלמים! –  אטרקצייה מדליקה ומשעשעת שהיא גם דקורטיבית ומוסיפה המון צבע ועניין לבת מצווה. כשכו-לם חמושים בפלאפון עם מצלמה, בלונים ומצטלמים היא אטרקצייה  ה צ ל ח ה ! כל האורחים משתעשעים בצילומים בתוך מסגרת תמונה ענקית מבלונים, יוצאים ונכנסים, מצלמים אחד את השני, מצטלמים…  ובנות העשרה במיוחד! עם מסגרת התמונה הן חוגגות, מצטלמות עם כל החברות, תמונות כל כך שמחות של חוויות…  מזכרות מיוחדות כל כך, מאירוע חד פעמי ובלתי נשכח! האטרקציה ״בלונים ומצטלמים״ פעילה כבר מההתחלה, מקבלת את כל האורחים שלכם עם חיוך והרבה אהבה… אטרקציה שמעלה את מצב הרוח כבר בקבלת הפנים, בבת מצווה של הבת שלכם בכלל לא יהיה משעמם! רוצים לשדרג את ״בלונים ומצטלמים״? אפשר להוסיף דמויות מגניבות לתוך מסגרת התמונה… אין אורח שלא ירצה תמונה! אם יש לנערה תחביב מיוחד או שיש לכם נושא משלכם לבת מצווה, אפשר גם אותו לשלב, אתם יודעים שהבת שלכם תתלהב…

אטרקציות בלונים לבת מצווה הכי שמחה – כו-לם רוקדים עכשיו!

להלהיב… לרגש… לשמח… להקפיץ!  אטרקציות בלונים לאירוע המושלם! הבת מצווה תהיה חוויה בלתי נשכחת לילדה, לאורחים ולחברים והחברות מהכיתה. האטרקציות  כוללות מגוון גדול של יצירות מהממות מבלונים- כתרים, כובעים, צמידים ועוד הפתעות. לילדת הבת מצווש המון פינוקים, אנחנו רוצים שהיא תהיה הכי מאושרת, כמו שאומרים- בעננים! כמות יצירות הבלונים המתאימה לבת מצווה שלכם תלויה בכמות האורחים ובאופי האירוע. אז ספרו לנו מה מתוכנן- אירוע גדול  באולם או משפחתי וקטן, או אולי אתם בכלל חוגגים מסיבה שהיא רק לילדים מהשכבה… לפי מספר האורחים הצפוי ואופי אירוע הבת מצווה שבחרתם לחגוג, נחליט ביחד  על הכמות שתתאים בדיוק. יש  לנו הרבה מאוד אפשרויות, שיתאימו גם לכל הסגנונות. כשאטרקציה שבחרתם תכנס לרחבה, ברגע אחד, ממש כמו במטה קסם, הרחבה מלאה, האורחים שמחים, משתוללים ברחבה, האווירה רק עולה ועולה!  אלה הם אטרקציות שיוצרות שמחה טהורה!!

״גשם של בלונים״ – אטרקציית בלונים מדליקה, שמחה וצבעונית לרחבה. עם מגוון מהמם  של כובעים, כתרים וצמידים. באטרקציה ״גשם של בלונים״ חצי מהכמות (שנחליט יחד שמתאימה לבת מצווש שלכם) הם כובעים וכתרים מורכבים מאוד שעשויים מ-9 בלונים ומעלה, כאשר החצי השני של הכמות הן יחידות פשוטות יותר- עד 5 בלונים ליחידה. חשוב לנו לציין- פשוטים יותר לא אומר יפים פחות!! גם הכתרים והכובעים ״הפשוטים״ שלנו הם מהממים… הם רק פחות מורכבים בהכנה ועשויים ממספר קטן יותר של בלונים.   בנוסף אנחנו עושים מסגרת תמונה מדליקה מבלונים, שמשעשעת ומצחיקה וכולם מצטלמים.

״גשם של בלונים + ״– גם כאן המון כובעים כתרים וצמידים, בהתאם לכמות שנחליט שתתאים, עם חלוקה כמו באטרקציה גשם של בלונים. גם כאן תהיה מסגרת תמונה סופר מדליקה. אז מה שונה? אנחנו מוסיפים כדור ענק שמוסיף שמח בענק! גם לימבו בלונים שיגניב את האורחים.

״הכובען המטורף״ – כשמה כן היא- אטרקציית בלונים  מ ט ו ר פ ת ! אטרקציית בלונים שתשאיר את האורחים שלכם המומים, פעורי פה, מופתעים, מתפעלים, נרגשים…  כי בכובען המטורף, אין כובעים פשוטים בכלל! כל כתר הוא יצירה מאלפת! כל כובע הוא מגדל! אז אם אתם אתם רוצים ממש להטריף את האורחים, עם הכובען המטורף תהיו בטוחים שאת הבת מצווה הזאת הם לעולם לעולם לא שוכחים. בכובען המטורף אנחנו גם מוסיפים 4 מסכות ענק, שיוצרות כזאת התפעלות שהאורחים לא מאמינים שאפשר לעשות כאלה דברים מבלונים…  ויש גם כדור ענק שנכנס לרחבה, וגם לימבו בלונים משוכלל… על הבת מצווה הזאת גם האורחים וגם החברים לא יפסיקו לדבר בכלל!!

הכי חשוב שתדעו:  

מלבד מקצוענות ללא פשרות באמנות הבלונים שלנו, חשוב לנו שתרגישו בבית…  חשוב לנו לתת לכם את השירות ברמה הכי גבוהה ויחס אישי באמת! תרגישו חופשי להתייעץ איתנו (זו רק שיחת טלפון….) אנחנו תמיד מוכנים לבצע שינויים ולהתאים את כל אחת  מאטרקציות הבלונים שלנו, לאופי ולסגנון של הבת מצווה שלכם!

נזכיר לכם כאן שיש לנו גם עיצובים מדהימים לבת מצווה. ליצור אווירה כבר בהתחלה, הנערה תרגיש שהערב היא נסיכה… הכנסו לדף של עיצוב בלונים לבת מצווה, קבלו רעיונות והשראה, לעיצוב של  האירוע בת מצוות השנה.

עיצוב בלונים לבת מצווה

Comments are closed

  • נשמח לעמוד גם לרשותכם, לנפח את האווירה גם באירוע שלכם!

    הכל בלון במייל: hakolbalon@gmail.com
    הכל בלון בטלפון: 050-6662646
    מחכים לכם! שיהיה במזל!