אטרקציות בלונים לבר מצווה

אטרקציות לבר מצווה? כן! אטרקציית בלונים לבר מצווה הכי מדליקה!  

אטרקציות בלונים לבר מצווה – לחץ על התמונה להגדלה  

לרגש!   לשמח!   להקפיץ את כולם!  תהיה לנער חוויה שהוא לא ישכח לעולם!

להכל בלון יש מגוון גדול של אטרקציות בלונים לבר מצווה. לכל שלב ושלב באירוע המיוחד.

יש אטרקציות בלונים שמטרתן להנציח רגע מיוחד באירוע, וליצור לנער, למשפחה ולאורחים חוויה מרגשת. ויש אטרקציות בלונים לרחבת הריקודים, כדי לעשות מלא שמח ולהלהיב את האורחים!

שילוב של אטרקציות הבלונים שלנו בשלבים השונים של מסיבת הבר מצווה, מבטיח אירוע מיוחד, מרגש ושמח, רחבה מלאה, אורחים מרוצים.. המחמאות לא יפסיקו לזרום!

אטרקציות בלונים לבר מצווה מרגשת

״בלוני המשאלות״

בר מצווה היא יום הולדת מיוחד לנער, וגם להורים ולמשפחה. ״בלוני המשאלות״ היא דרך נפלאה ומיוחדת לאחל ולברך את הנער האהוב. על כל בלון ברכה או משאלה מיוחדת שנכתבה עבורו. מההורים, מהאחים והאחיות, הסבים והסבתות. אחרי האיחולים והקראת הברכות, יפריח חתן הבר מצווה את כל בלוני המשאלות לשמיים. ברכות שמרגשות כפליים.

״בלונים מתפוצצים״

אטרקציית בלונים עוצרת נשימה!  בלוני ענק דקורטיבים מלאים בבלונים מרחפים, שמתפוצצים בבת אחת, ומשחררים לחלל את כל הבלונים שהיו בתוכם בריחוף אלגנטי, מושלם…

ברגע נוצרת אווירה מדהימה וחוויה כל כך מרשימה, לנער, לחברים ולמשפחה.

יכול להתאים אחרי הכניסה או לסלואו עם אמא…

״בלונים ומצטלמים״  

אטרקצייה משעשעת שהיא גם דקורטיבית ומוסיפה המון צבע ועניין לבר מצווה.

כשכולם מצויידים בפלאפון עם מצלמה, אז ״בלונים ומצטלמים״ היא אטרקציה שתמיד מצליחה! האורחים משתעשעים בצילומים בתוך מסגרת תמונה ענקית שכולה מבלונים. האורחים יוצאים ונכנסים, מצלמים אחד את השני, מצטלמים…   תמונות  מגניבות מעלים. מזכרת מיוחדת מהבר מצווה הכי מיוחדת!

״בלונים ומצטלמים״ היא אטרקציה משעשעת שמעלה את מצב הרוח כבר בקבלת הפנים. מכניסה את האורחים שלכם ישר לעינינים! באירוע שלכם לא ישעמם לאורחים!

אם בא לכם לשדרג עוד יותר, אפשר להוסיף גם דמויות ענק למסגרת. אם יש לנער תחביב מיוחד או יש נושא למסיבה, לשלב אותו כאן זה רעיון מצויין. מגוון האפשרויות הוא בלתי נדלה, אנחנו יוצרים בבלונים ממש עם כל נושא! כדי לקבל מושג על מה אנחנו מדברים, תציצו לכם בתמונות ובאלבומים.

אטרקציות בלונים לבר מצווה הכי מדליקה – כו-לם רוקדים עכשיו!

 

כובעים, כתרים, צמידים ועוד המון הפתעות בלונים, בעיצובים חדשניים ומקוריים שלא בכל בר מצווה רואים… כשאנחנו נכנסים לרחבה עם אטרקציית בלונים, כו-לם קמים ומצטרפים לריקודים! קטנים, גדולים, צעירים, מבוגרים… הרחבה בתוך רגע כל כך צבעונית ושמחה, הנער לעולם לא ישכח את החוויה!

כמובן שאת חתן הבר מצווה אנחנו מפנקים במיוחד, את הבר מצווה שלו הוא יזכור בחיוך לעד! וגם האורחים לא ישכחו, והחברים, בדיוק כזה גם הם ירצו….

אם יש נושא לאירוע או אפילו תחביב מיוחד לנער, ספרו לנו. שנוכל לרגש במיוחד. כל אירוע מבחינתינו הוא ייחודי ונשמח ליצור אתכם אירוע מקורי. שתפו אותנו במה שאתם אוהבים וביחד ניצור אטרקציית בלונים לבר מצווה מהסרטים!

כמות יצירות הבלונים (כובעים כתרים וכו׳) שתתאים לבר מצווה שלכם, תלויה באופן שבו החלטתם לחגוג וגם במספר המוזמנים שצפויים להגיע. ספרו לנו מה התוכנית לאירוע ויחד נחליט על הכמות שתתאים.

״גשם של בלונים״

אטרקציית בלונים לבר מצווה מדליקה ושמחה במיוחד! עם מגוון גדול של כובעים, כתרים וצמידים ממש מדליקים. בנוסף אנחנו עושים לרחבה מסגרת תמונה מדליקה מבלונים, שמשעשעת ומצחיקה וכולם מצטלמים. ואת חתן הבר מצווה אנחנו ממש מפנקים…

באטרקציה ״גשם של בלונים״ חצי מהכמות (שהחלטנו יחד שמתאימה לבר מצווה שלכם) הם כובעים וכתרים מורכבים ומפוארים מאוד שעשויים מ 10-20 בלונים ואף יותר לכובע. החצי השני של הכמות הם כובעים פשוטים יותר שעשויים מ       4-5 בלונים ליחידה.

חשוב להדגיש: כובעים פשוטים יותר זה לא אומר שהם יפים פחות!! גם הכתרים והכובעים ״הפשוטים״ שלנו הם מהממים… הם רק פחות מורכבים בהכנה ועשויים ממספר קטן יותר של בלונים.

״גשם של בלונים + ״ 

גם כאן המון כובעים כתרים וצמידים, בהתאם לכמות שנחליט שתתאים, עם חלוקה כמו באטרקציה גשם של בלונים. גם כאן תהיה מסגרת תמונה סופר מדליקה. אז מה שונה?

אנחנו מוסיפים את הכדור הענק שמוסיף שמח בענק! וגם לימבו בלונים שיגניב את האורחים.

״הכובען המטורף״

כשמה כן היא-  זו אטרקציית בלונים  מ ט ו ר פ ת !  כי בכובען המטורף, אין כובעים פשוטים בכלל! כל כתר הוא יצירה מאלפת וכל כובע הוא מגדל!  ״הכובען המטורף״ יוצאת עם מינימום של 150 יחידות (כתרים, כובעים וצמידים). כולם דגמים מפוארים, שלא בכל יום רואים. זו אטרקציית בלונים שתשאיר את האורחים שלכם נדהמים, פעורי פה, מופתעים, מתפעלים, נרגשים…

בנוסף לכובעים והכתרים המהממים, יש גם 4 מסכות ענק, בתמונות תוכלו להתרשם מהדגמים השונים.

הכדור הענק שנכנס לרחבה ומוסיף עוד שמן למדורה! הרחבה הכי שמחה!

ויש גם לימבו בלונים… ומסגרת תמונה לרחבה שתדהים את האורחים!

אז אם אתם אתם רוצים ממש להטריף את האורחים, זו האטרקציה שלכם הכי תתאים. עם ״הכובען המטורף״ אתם יכולים להיות לגמרי בטוחים, שאת הבר מצווה שלכם לעולם לא שוכחים. המחמאות מהאורחים לא יפסיקו לזרום! כדאי שתטעינו את הטלפון כבר מהיום…

למה רק הכל בלון לבר מצווה שלכם?

 

הכל בלון מומחים בבלונים!  אבל זה לא הכל. מלבד מקצוענות ללא פשרות באמנות הבלונים, חשוב לנו שתרגישו בבית…  חשוב לנו לתת לכם את השירות ברמה הכי גבוהה ויחס אישי באמת!

אל תהססו להתייעץ איתנו לגבי הבר מצווה שאתם חוגגים. אנחנו תמיד מוכנים לעשות שינויים כאלה ואחרים כדי להתאים כל אחת מאטרקציות הבלונים שלנו לאופי ולסגנון של הבר מצווה שלכם!

עיצוב בלונים לבר מצווה

נזכיר לכם כאן שאפשר גם לעצב את הבר מצווה עם בלונים… ליצור אווירה מדהימה כבר בהתחלה…. הכנסו לדף עיצוב בלונים לבר מצווה, קבלו רעיונות והשראה לעיצובי בלונים שונים, ספרו לנו מה אהבתם, ומה אתם רוצים…

עיצוב בלונים לבר מצווה

Comments are closed

  • נשמח לעמוד גם לרשותכם, לנפח את האווירה גם באירוע שלכם!

    הכל בלון במייל: hakolbalon@gmail.com
    הכל בלון בטלפון: 050-6662646
    מחכים לכם! שיהיה במזל!