אטרקציות בלונים לברית

אטרקציות בלונים לברית? כןןןן! כי זה להיט!

 

לחץ על התמונה להגדלה   [Not a valid template]

ברית זו שמחה מרגשת במיוחד, כי כל ילד שמצטרף למשפחה הוא משהו מיוחד….

 

אטרקציות בלונים לברית  

יש לנו מגוון של אטרקציות בלונים לברית שלכם, אטרקציות שכובשות את כל האורחים! אטרקציות בלונים שמעלות לכולם את מצב הרוח, מלהיבות ומשמחות… ולא! לא רק את הילדים!! גם הצעירים, גם המבוגרים, גם הבנות, גם הבנים….  עם אטרקציה כזאת מדליקה, שמדליקה את כולם, הברית שלכם תהיה האירוע המושלם!

״בלונים לכל גיל״

אטרקציית הבלונים של מלאני קונסקר, אמנית הבלונים האגדית, האטרקצייה שתשדרג גם לכם את הברית!

– ״ אמא!! תראי מה היא עושה!! אמאאאא!!! בואייייייי….   ״
– ״ מה? זה הכל מבלונים?? ״  (כן. בהחלט! הכל מבלונים… הכל בלון עושים ה-כ-ל מבלונים….)
– ״ ואפשר לבקש כל מה שרוצים? ״  (בטח!!  לפחות אפשר לנסות!!)
– ״ תגידי, גם הגדולים יכולים לקבל??  ״    (מז׳תומרת גם הגדולים?? ברור!!  בלונים זה לא רק לילדים!!)
– ״ מה את יודעת לעשות? ״  (אמממממ…..  הרבה דברים…  מה בא לך??)
– ״ כבר ראיתי שעושים צורות מבלונים, אבל כאלה לא דמיינתי שאפשר! ״   (תודה! תמיד כייף לשמוע שאתה מיוחד…)
– ״ וואוו  אין דבר שאת לא יודעת לעשות…. ״  (אני אסמיק בסוף…  חחח)

עם עמדה ססגונית וצבעונית במיוחד, מגשימה את החלומות של כל אחד ואחד… עם יצירות מהממות מבלונים והומור והמון חיוכים, מלאני, אמנית הבלונים, מדהימה בכל פעם את כל האורחים!  אפשר לבקש בקשות מיוחדות, מה שרוצים, וגם לראות איך עושים!  כאלה בלונים וכאלה עיצובים עם בלונים, ממש לא בכל אירוע רואים…. ״בלונים לכל גיל״ היא האטרקציה שתהפוך את אירוע הברית שלכם לאירוע מדהים, אירוע שכל האורחים זוכרים. אירוע שרק עליו מדברים!!

אטרקציות בלונים לברית  (או מסיבת פדיון הבן), כאשר יש יש תקליטן, הן קצת אחרות, לא פחות מהממות!!  כשיש תקליטן ומתוכננת לאירוע מסיבת ריקודים, האטרקציה המתאימה היא דווקא  ״גשם של בלונים״ – זו אטרקציית בלונים מקפיצה, שפשוט מעיפה את האורחים שלכם על רחבת הריקודים! כשאנחנו נכנסים עם ״גשם של בלונים״, כו-לם ישר קמים ומצטרפים לריקודים! אז אם בא לכם על מסיבה פצצה, בא לכם שיהיה הכי הכי שמח וגם רחבה מלאה, זאת בדיוק האטרקצייה שתעשה בשבילכם את העבודה. ועם כזאת חוויה, הברית שלכם תהיה אירוע השנה!

״בלונים ומצטלמים!״   אטרקציית בלונים שהיא גם דקורטיבית ומדליקה, את כל האורחים באירוע מטריפה!  בעידן שבו כולם עם מצלמה, האטרקציה הזו תמיד מצליחה! האורחים מצטלמים בתוך מסגרת תמונה ענקית מבלונים, צוחקים, מתלהבים…. והתמונות שמתקבלות הן פשוט מהסרטים. 

״אטרקציית הבלונים של האח הגדול״-   אטרקציית בלונים בברית, שמיועדת לאחים והאחיות הגדולים, אז אם אתם חוגגים את הברית לבן בכור, דלגו לכם בכייף על הפסקה הבאה…

אטרקציית האח הגדול נולדה כדי להעצים את האח הגדול או האחות הגדולה. תינוק שמצטרף למשפחה מביא איתו המון שמחה, אך גם גוזל את תשומת הלב מהגדולים, כי מה לעשות, אמא ואבא קצת עסוקים….אז חשבנו על דרך מקורית ומיוחדת שבה נוכל לעזור לכם הורים יקרים, להזכיר לאחים הגדולים שהם עדיין אהובים, ולמרות שתשומת הלב קצת מוסטת לתינוק או לתינוקת או אולי לתאומים, אתם עדיין כאן בשבילם ואתם עדיין אוהבים, גם אם כרגע אתם קצת פחות פנויים….

אז איך זה עובד?  עמדה מהממת עם זר בלונים גדול ופורח עליו אפשר לכתוב ברכות מכל אורח! הברכות על הבלונים בזר המקסים, הן לא לתינוק וגם לא להורים, הברכות מיועדות לאחים הגדולים! בתום האירוע אנחנו ממליצים להקדיש כחצי שעה לאחים הגדולים, למצוא פינה נחמדה בחוץ עם זר הבלונים, לקרוא איתם את הברכות שכתבו להם האורחים, להעניק תשומת לב קטנה לכל ברכה  ולהסכים שבתור אחים גדולים הם יעשו עבודה נפלאה. אחר כך להפריח את בלוני הברכות לשמיים ולעקוב אחריהם לרגע עם העיניים…. (הבלונים שלנו 100% מתכלים, לא לדאוג). זו הזדמנות נפלאה להעניק לגדולים קצת זמן איכות איתכם, בתקופה הלחוצה, לחבר אותם למאורע המשמעותי, לעזור להם להתאקלם. להזכיר להם שאוהבים אותם, לחזק את הביטחון שלהם (שמתערער לעיתים כשמצטרף אח נוסף) ולחזק את תחושת השייכות שלהם למשפחה. אז אם נתקלתם בכל מיני תופעות ״מוזרות״- למשל הילד הגמול חזר להרטיב, מסרב ללכת לגן, רוצה פתאום בקבוק או מוצץ או שהוא ממש כל הזמן מתקרצץ…  אלה סימנים לביטחון שהתערער, בטוח כבר שמעתם על זה גם במקום אחר… אטרקציית הבלונים של האח הגדול זו הזדמנות נפלאה לתת לגדולים את ההרגשה הטובה.

״התקשרנו לספר שאחרי אטרקציית הבלונים של האח הגדול שעשיתם לנו בברית, הבכורה שלנו שינתה לגמרי את הגישה…. תודה רבה רבה!! באמת שלא חשבנו שתהיה לזה השפעה כל כך חזקה!  …. ״

״מלאני! אתם אלופים!  ילד שהיה גמול מעל שנה, אחרי הלידה פתאום שוב עשה פיפי במיטה… וגם פתאום ברח לו פה ושם במהלך היום… קצת נלחצנו מהקטע…  אבל מאז שעשינו את האח הגדול בברית חל שינוי עצום!  לא האמנתי שזה יכול עד כדי כך להשפיע !  מדהים, תודה שחשבתם על הרעיון הנפלא הזה!״

אם יש לכם רעיון מיוחד, בקשה או שאלה, דברו איתנו! אנחנו כאן בשבילכם ותמיד מוכנים להתאים את עצמנו לחלום המיוחד שלכם!  על הדרך (אתם כבר כאן) אנחנו ממליצים, להעיף מבט גם בדף העיצובים. כי יש לנו עיצובים מיוחדים לכל ברית, עיצובים שמאוד מוסיפים!  בינתיים נאחל לכם הרבה מזל טוב, הורים יקרים , וגם כמה שעות של שנת ישרים….

עיצוב בלונים לברית

מחכים לכם! שיהיה במזל!

Comments are closed

  • נשמח לעמוד גם לרשותכם, לנפח את האווירה גם באירוע שלכם!

    הכל בלון במייל: hakolbalon@gmail.com
    הכל בלון בטלפון: 050-6662646
    מחכים לכם! שיהיה במזל!